ابریشم سازی

abrisham-beforeabrisham-after

درباره 

ابریشم سازی

ابریشم سازی روشی مدرن و شگفت انگیز برای صافی و احیا دائمی موهای آسیب دیده است. مشکلات رایج و شدید مو مانند مو خوره، خشکی، سستی ریشه و ریزش مو، با تکنیک ابریشم سازی قابل درمان و بهبود هستند. سایر روش های صافی مو مانند کراتین محدودیت های خاص خود را دارند و بسته به شدت و ضعف آسیب های موی شما خروجی متفاوتی خواهند داشت در مقابل روش نوین و منحصربه فرد ابریشم سازی فوق ارگانیک فرماتا پاسخ دهی قطعی و ثابت برای تمام انواع مو با هر میزان آسیب دیدگی به همراه دارد .

اگر همیشه رویای موهای براق ، حجیم و ابریشمی در سر داشته اید، تکینک ابریشم سازی فوق ارگانیک فرماتا رویای شما را به واقعیت تبدیل می کند.

مقایسه ابریشم سازی و کراتین مو

ابریشم سازی در یک جلسه

زمان

کراتین مو در یک جلسه

ابریشم سازی دائمی

ماندگاری

کراتین 3 تا 6 ماه

نیاز به مراقبت خاصی ندارد

روتین مراقبتی

روتین مراقبتی ویژه و گران قیمت

چرا ؟

ابریشم سازی

موهای سالم و یکدست اصالت و زیبایی را برای استایل شما به ارمغان می آورد . این حالت مو در سرتاسر دنیا مخاطب و علاقمندان زیادی دارد. ابریشم سازی هر نوع مو حتی فر های ریز و موهای به شدت آسیب دیده را کاملا صاف و احیا می کند. علاوه بر این ابریشم سازی روشی مطمئن برای آبرسانی عمیق ساقه های مو شماست که در نهایت منجر به درمان کامل موخوره و وز موها می شود .
تصور کنید تار موهایی زخیم، لطیف و براق دارید و با دست کشیدن میان موهایتان  احساس لمس ابریشم را تجربه می کنید. شما دیگر به هیچ روش صافی و حرارت دهی مو نیاز ندارید و در هر شرایطی حتی بعد از استحمام شاهد موهای صاف و ابریشمی خود در آینه هستید.این معجزه ی ابریشم سازی فرماتا است.
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، مقاله تفاوت ابریشم سازی مو با کراتین را مطالعه کنید.

دریافت مشاوره

اطلاع از نظرات و راهنمایی های یک فرد متخصص در فرآیند تصمیم گیری تاثیر مثبتی دارد .
فرماتا ارائه دهنده مشاوره رایگان خدمات تخصصی مو

نمونه کارها

یک راه حل دائمی فرمول اختصاصی  گارانتی خدمات انعطاف در پرداخت

برای دریافت خدمات از فرماتا زمانی از دست نخواهید داد. خدمات به موقع با رزرو آنلاین