فر دائمی

Fer-beforeFer-after-2

درباره 

فر دائمی مو

فر دائم مو ، این همان تغییری است که می خواهید. فر دائم موها را پرحجم تر و چهره را شاداب تر نشان می دهد. شاید با روش های کلاسیک فر کردن مو آشنا باشید این روش ها به دلیل استفاده از حرارت مستقیم روی مو معایب زیادی به همراه داشت. ممکن بود بعد از فر کردن موهایتان با این روش ، سوختگی کف سر را تجربه کنید و یا بعد از گذشت زمان کوتاهی متوجه خشکی و شکنندگی در ساقه موهایتان شوید. یا ممکن بود ریزش موهایتان بیشتر از حد معمولی شود. روش مدرن و استثنایی فرماتا یک جایگزین مناسب و شایسته برای روش های کلاسیک فر دائمی مو است. در این فرمول شگفت انگیز از بهترین متریال روز دنیا و مواد کاملا ارگانیک استفاده شده است که هیچ آسیبی به ساقه مو وارد نمی کنند. این روش به گونه ای اجرا می شود که مواد با پوست کف سر تماسی ندارد. این یک انتخاب هیجان انگیز برای تغییر استایل شماست.

مقایسه فر دائم و روش های فر موقت

فر دائم در یک جلسه

زمان

فر موقت در یک جلسه

6 تا 8 ماه

ماندگاری

1 تا 3 ماه

نیاز به مراقبت خاصی ندارد

روتین مراقبتی

روتین مراقبتی ویژه و گران قیمت

چرا ؟

فر دائم مو

فر سوپر کویل ترند سال 2021 و  انتخاب بسیاری از هنرمندان و افراد مشهور برای استایل مو است. موهای فر در چهره افراد دارای صورت گرد جلوه ی بی نظیری ایجاد می کند. اگر علاقمندید تا چهره تان توپر و موهایتان پر پشت تر به نظر برسد فر دائم بهترین انتخاب برای شماست.
به صورت کلی شما با موهای فر شاداب تر و جوان تر به نظر می رسید علاوه بر آن اگر مخاطب مد های اسپرت و مینیمال هستید این حالت مو بر هارمونی و هماهنگی استایل شما تاثیر شگفت انگیزی میگذارد. در آخر اگر موهای نازک و شکننده دارید و در فرم دهی موهایتان با مشکل نمایان شدن کف سر مواجه هستید فر دائمی مو فرماتا استایل و حال شمارا بهتر خواهد کرد.

دریافت مشاوره

اطلاع از نظرات و راهنمایی های یک فرد متخصص در فرآیند تصمیم گیری تاثیر مثبتی دارد .
فرماتا ارائه دهنده مشاوره رایگان خدمات تخصصی مو

نمونه کارها

یک راه حل دائمی فرمول اختصاصی  گارانتی خدمات انعطاف در پرداخت

برای دریافت خدمات از فرماتا زمانی از دست نخواهید داد. خدمات به موقع با رزرو آنلاین